فرمانداری  شهرستان دلفان
اخبار فرمانداری و بخشداری ها
1397/11/19
سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه فرماندار به مناسبت دهه مبارك فجر سخنراني پيش از خطبه هاي نماز جمعه فرماندار به مناسبت دهه مبارك فجر
 

  به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان دلفان به مناسبت دهه مبارك فجر آقاي بهمني فرماندار طي سخناني پيش از خطبه‌هاي نماز جمعه مطالبي را در خصوص دستاوردهاي چهل ساله انقلاب اسلامي در حوزه شهرستان، طرح هاي به بهره‌برداري رسيده در دهه مبارك فجر و طرح هاي در دست اقدام در راستاي توسعه و پيشرفت دلفان بيان كرد.

فرماندار ضمن تبريك ايام الله دهه مبارك فجر و تسليت ايام فاطميه  اظهارداشت در حالي كه كشور ايران در حكومت  دست نشان ده  پهلوي روزانه 6 ميليون بشكه نفت صادر مي كرد اما جمعيتي بالغ بر24درصد زير خط فقر زندگي مي كردند اما اكنون علي رغم كاهش صادرات نفت به زير دو ميليون بشكه 14درصد از مردم زير خط فقر زندگي مي كنند.

آقاي بهمني افزود در حالي كه قبل از انقلاب هيچ يك از روستاهاي شهرستان برق نداشتند الان كليه روستاهاي شهرستان از نعمت برق برخوردارند ، در حوزه آب رساني از 5روستا به 330روستا

عدم بهره مندي شهر  نورآباد و روستاهاي تابعه از نعمت گاز اما در حال حاضر علاوه بر شهر نورآباد  تعداد 250روستا از نعمت گاز برخوردار و48 روستا در دست اقدام است و تا خرداد 98 گازرساني به آنان صورت خواهد گرفت

  در حوزه آسفالت در حالي كه حتي يك كيلومتر راه آسفالته  نداشتيم الان كليه راههاي اصلي و 650كيلومتر راه روستايي از نعمت آسفالت بهرمند هستند و  آسفالت 20 راه روستايي عقد قرارداد شده است.   در حوزه هاي مختلف  بهداشت و درمان،  آموزش وپرورش، علمي و فناوري و در حوزه  سياسي استقلال امنيت و سربلندي و اقتدار جمهوري اسلامي در منطقه و  جهان مشهود است و با گذشته  قابل قياس نمي باشد.

  فرماندار اظهار داشت كه چهل سال است كه استكبار جهاني در حال توطئه و دسيسه چيني است و اخيرا هم تهديد كردند كه جمهوري اسلامي چهل سالگي خود را جشن نخواهد گرفت  اما به فضل الهي و حضور ملت هميشه در صحنه و رهبري حكيمانه امام راحل و پس از رهبري خردمندانه مقام معظم رهبري و تلاش مسئولين نظام  هميشه شكست براي استكبار جهاني و پيروزي براي انقلاب اسلامي بوده است. و اين انقلاب ان شاءالله تعالي  به  انقلاب جهاني امام عصر متصل خواهد شد.

 

   نما ينده عالي دولت در شهرستان تصريح نمود كه در دهه مبارك فجر امسال تعداد 169 پروژه با اعتباري بالغ بر 35ميليارد تومان در حوزه هاي مختلف عمراني،  خدماتي و بهداشتي افتتاح و  به بهره برداري رسيد.

فرماندار در ادامه به طرحهاي در دست اقدام از جمله طرح پايلوت اجتماعي و اقتصادي،  طرح توسعه، پيشرفت و آباداني دلفان ، سد هاي  تاج امير و ده پهلوان، گاوداري 6 شش هزار راسي، كلنك زني شهرك صنعتي سراب غضنفر وديگر طرح ها اشاره و اظهار اميدواري نمود با به بهره‌برداري رسيدن و اجراي شدن اين طرح ها كه با حمايت و توجه ويژه  دكتر خادمي استاندار و تلاش  آقاي  رستميان نماينده بتوانيم شاهد توسعه شهرستان باشيم.

  آقاي بهمني تصريح نمود  در راستاي طرح پايلوت اجتماعي و اقتصادي تاكنون  توسط  بنياد بركت 200 فقره تسهيلات اشتغالزايي ارزان قيمت پرداخت و 500 فقره ديگر در دست اقدام است .

وي افزود برنامه مسئولين حمايت از سرمايه گذاران بويژه سرمايه گذاران بومي است و  درصورتي كه سرمايه گذاران بومي بخواهند در شهرك صنعتي سراب غضنفر سرمايه گذاري كنند از تخفيف 50 تا 60 درصدي خريد قيمت زمين بهره مند خواهند شد.

تعداد بازدید : 4
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal