فرمانداری  شهرستان دلفان
اخبار
1395/08/06
وزير كشور اظهارداشت امروزه امنيت اساسي ترين مسئله همه كشورهااست وما در حوزه امنيت در شرايط بسيار مطلوبي هستيم وزير كشور اظهارداشت امروزه امنيت اساسي ترين مسئله همه  كشورهااست وما در حوزه امنيت در شرايط بسيار مطلوبي هستيم

 

 

وزير كشور: حضور مردم موجب تقويت امنيت كشور، اقتدار و منافع ملي ست/ امنيت اساسي ترين مساله در كشور

 

به گزارش روابط عمومي فرمانداري دلفان  ، عبدالرضا رحماني فضلي در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي استان كه در محل سالن جلسات فرمانداري  برگزار گرديد، امنيت را اساسي ترين مساله كشور دانست و گفت: در شرايط كنوني با وجود تهديدهاي مختلف، ايران اسلامي از امنيت خوبي برخوردار است البته بايد به دقت شرايط را رصد كنيم و تحليل درستي از وضعيت امنيت در كشور داشته باشيم.
وزير كشور  مردم را اساس امنيت پايدار دانست و ادامه داد: مردم انقلاب و جنگ را اداره كردند و در مقابل تحريم هاي ناجوانمردانه دشمنان ايستادند لذا هرچه داريم از آن مردم است.
وي ضمن اشاره به امنيت حاكم در ايران اسلامي ،افزود: با توجه به سياست خارجي كشور، امنيت داخلي در حال تقويت است البته هريك از كشورهاي اسلامي كه از ما كمك بخواهد به آنها كمك مي كنيم كه اين موضوع نيز امنيت داخلي و اقتدار ما را در منطقه تقويت كرده و وزن كشور ما را در معادلات بين المللي افزايش داده است.
دكتر رحماني فضلي  با اشاره به بازديد از روستاهاي محروم و بررسي مشكلات شهرستان اظهار كرد: آنچه در خصوص مشكلات شهرستان دلفان مطرح شده و در حيطه وزارت كشور است انجام مي دهيم و آنها كه مربوط به اين وزارتخانه نيست را نيز پيگيري و به وزارتخانه هاي مربوطه منعكس مي كنيم.
وي خواستار بررسي و مطالعه دستورالعمل ها ومصوبه هاي دولت توسسط مديران استاني وشهرستاني گرديد وافزود متاسفانه بعضي از مديران از تغيير مصوبات ودستورالعمل ها توجهي نمي كنند كه باعث كند شدن روند اجراي مصوبات مي گردد .

وزير كشور با تاكيد بر اينكه بايد موضوع حفظ امنيت پايدار در كشور را دنبال كنيم، افزود: اساس امنيت كشور مبتني بر مردم بوده و ما هرچه داريم از مردم است چرا كه هشت سال جنگ تحميلي توسط مردم اداره شد و مردم زمينه پيروزي انقلاب اسلامي را فراهم كردند.

رحماني فضلي به مقاومت مردم ايران در برابر تحريم هاي ظالمانه دشمن اشاره كرد و ادامه داد: ما هميشه به حضور مردم نياز داريم زيرا مردم در تقويت امنيت كشور، اقتدار و منافع ملي نقش بسزايي دارند.

وي شرايط مطلوب در حوزه امنيت كشور را فرصت خوبي براي جذب سرمايه گذاري دانست و گفت: مهمترين دليل حضور سرمايه گذاران در ايران وجود امنيت در اين كشور است.

وي با يادآوري اينكه در حوزه اقتصاد مقاومتي اتفاقات خوبي در لرستان افتاده است، افزود: با اين وجود انتظارات ما در اين زمينه هنوز تامين نشده است و اين امر به دليل عقب افتادگي تاريخي لرستان و توطئه هاي شوم دشمنان در زمان قبل و بعد از انقلاب در اين استان بوده است.

وزير كشور با بيان اينكه هنوز خلاء هاي بسياري در حوزه هاي زيرساختي براي سرمايه گذاري و خدمات رساني در لرستان وجود دارد، اضافه كرد: براي پر كردن خلاء هاي موجود در اين استان هنوز فاصله زيادي وجود دارد و بايد تلاش بيشتري شود.

رحماني فضلي با اشاره به اينكه به خاطر رهنمودهاي مقام معظم رهبري امنيت مهمترين مسئله در كشور ايران است، عنوان كرد: در حوزه امنيت شرايط مطلوبي در كشور وجود داشته به طوريكه ما بر همه تهديدات عليه كشور غالب بوده و آن ها را رصد مي كنيم.

وي با بيان اينكه نيروهاي نظامي، انتظامي و قضايي كشور در حوزه امنيت به خوبي پاي كار هستند، تصريح كرد: آنچه در حوزه تامين امنيت كشور به صورت نرم افزاري و سخت افزاري بايد ايجاد شود تامين شده، با اين وجود بايد همواره هوشياري خود را بالا بريم.

 

 

252
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal