فرمانداری  شهرستان دلفان
اخبار
1397/06/05
️سومين روز از هفته دولت شهرستان دلفان افتتاح چندين پروژه عمراني و زير ساختي و كلنگ زني گلخانه 30هكتاري و احداث پل سرخه بان به دره مشتري با حضور مسئولان استاني و شهرستاني. ️سومين روز از هفته دولت شهرستان دلفان افتتاح چندين پروژه عمراني و زير ساختي و كلنگ زني گلخانه 30هكتاري و احداث پل سرخه بان به دره مشتري با حضور مسئولان استاني و شهرستاني.

سومين روز از هفته دولت شهرستان دلفان افتتاح چندين پروژه عمراني و زير ساختي و كلنگ زني گلخانه 30هكتاري و احداث پل سرخه بان به دره مشتري با حضور مسئولان استاني و شهرستاني.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان دلفان در سومين روز از هفته دولت با حضور دكتر مراد پور معاون هماهنگي امور عمراني استانداري ،فرماندار، مديران عامل مخابرات و گاز، مديركل جهاد كشاورزي ،معاون شبكه توزيع برق استان، قائم مقام صدا و سيما استان و جمعي از مسئولين دستگاههاي اجرايي چندين پروژه عمراني و زير ساختي افتتاح و كلنگ زني شد.

افتتاح برق رساني به روستاي سرناوه با اعتباري بالغ بر يك ميليارد صد ميليون ريال

افتتاح فيبر نوري برخوردار مركز بخش خاوه با اعتباري بالغ بر دو ميليارد پانصد ميليون ريال و به بهره‌برداري رسيدن سامانه پخش ديجيتال با اعتبار 4 ميليارد ريال و پوشش 15هزار نفر جمعيت

كلنگ زني گلخانه 30هكتاري روستاي صيد علي چواري اعتبار هزينه شده اوليه 12/500 دوازده ميليارد پانصد ميليون ريال 🔹اعتبار جهت تكميل پروژه 50ميليارد ريال 🔹 اشتغالزايي مستقيم 300نفر و اشتغالزايي غير مستقيم 600نفر

افتتاح گازرساني روستاي حسن آباد سنجابي به نمايندگي از 40روستاي ديگر كه با بهره‌مند شدن اين تعداد از روستاها از نعمت گاز شاخص بهره مندي گاز رساني از 20درصد به 84درصد ارتقا يافت.

كلنگ زني پل ارتباطي سرخه بان و دره مشتري اعتبار در نظر گرفته شده 1200 يك ميليارد دويست ميليون ريال

 

گفتني است كه در حاشيه اين مراسمات فرماندار ضمن خير مقدم به مهمانان و تشكر از زحمات مسئولين طي سخناني مطالبي را در خصوص ظرفيت ها،محروميت و استعداد هاي شهرستان دلفان حوزه هاي مختلف بخصوص در حوزه كشاورزي و دامپروري بيان داشت و خواستار توجه ويژه مسئولين استاني در اين راستا گرديد. وي افزود بخش عمده اقتصاد شهرستان بر بخش كشاورزي و دامپروري استوار است كه در صورت توجه ويژه به اين بخش شاهد توسعه شهرستان و باعث بهبود اقتصاد مردم شهرستان خواهد گرديد. فرماندار همچنين اظهار داشت كه در سالهاي گذشته مشكلات متعددي در خصوص دريافت شبكه هاي صدا و سيما وجود داشت كه بحمدلله با به بهره‌برداري رسيدن سامانه پخش ديجيتال شاهد رفع اين مشكلات خواهيم بود.

54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal